Sosyal Hizmetler

Sosyal Market

FOÇA’DA YARDIMLAŞMANIN ADRESİ “SOSYAL MARKET”

Foça Belediyesi tarafından, sosyal sorumluluk projesi kapsamında faaliyete geçirilen Sosyal Market, vereceği hizmetle, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmaya katkı sağlayacak.
Sosyal Market, Foça Belediyesi Bağarası Halim Foçalı Salonu’nda hizmet verecek.
Belediyelerin görevlerinin, yalnızca altyapı hizmetleri ve temizlik işleri ile sınırlı kalmaması gerektiğini, farklı sosyal projelere de imza atılması gerektiğini belirten Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ; “Açılışını gerçekleştirdiğimiz Sosyal Market ile İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirmekte olduğu yerelde kalkınma modeline örnek olabilecek bir noktada olduğumuzu düşünüyorum. Bundan sonra, Sosyal Marketimizin sürdürülebilirliğinin sağlanması çok önemli. Sosyal Marketimizi geliştirmek ve büyütmek için hep birlikte çalışacağız. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Destek veren herkese teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Sosyal Market aracılığı ile, yardımseverler tarafından bağışlanan, kullanılmış ancak kullanılabilir nitelikte olan veya hiç kullanılmamış, giyim eşyası, ev eşyası vb., ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak ulaştırılacak.
Bilgi ve İrtibat telefonu: 8228142