Haberler

FOÇALI MASTERLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA - 8 Mayıs 2017

Foça Belediye Spor Masterler Futbol Takımı, Türkiye Şampiyonası’nda mücadele ediyor…

FOÇALI MASTERLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA

‘Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Türkiye Şampiyonası’ bugün sabah saatlerinde oynanan maçlarla başladı. Foça Masterleri, Kartal Bulvar Masterleri ile oynadığı ilk maçını 5-0 kaybetti.

Foça Masterleri, Türkiye Şampiyonası’ndaki 2. maçında 9 Mayıs Salı günü saat 15.00’da Sarıyer Şöhretleri ve 3. maçında 10 Mayıs Çarşamba günü saat 16.30’da Üsküdar Masterleri ile karşılaşacak.

TMVFL Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi’nde 2016-2017 sezonunun en büyüğü belli oluyor.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Ege Grubu Şampiyonu Foça Belediye Spor Masterler Futbol Takımı, Antalya’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda A Grubu’nda mücadele ediyor. Dört ayrı grupta 16 takımın katılımıyla gerçekleşen Türkiye Şampiyonası 7 -14 Mayıs 2017 tarihlerinde Antalya-Side bölgesinde düzenleniyor.

‘İkinci Bahar’ parolasıyla 2014 yılından bu yana futbola gönül vermiş isimleri tek bir çatı altında toplayan Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu (TMVFL), 2016-2017 sezonu şampiyonu Antalya’da belli olacak.

Yaklaşık sekiz ay süren zorlu maraton, 7-14 Mayıs tarihleri arasında Antalya’nın Side bölgesinde bulunan Emirhan Spor Kompleksi’nin ev sahipliğinde yapılacak Türkiye Şampiyonası ile sona erecek. 13 Mayıs Cumartesi akşamı, Türkiye Şampiyonu ile Vatan Kupası’nın sahipleri belli olacak.

Her geçen yıl organizasyon kalitesini yukarılara çeken Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu, 2016-2017 sezonu şampiyonunun belli olacağı Türkiye Şampiyonası maçlarını resmi Youtube kanalı üzerinden (TMVFL Web TV) canlı yayınlayacağını bildirdi. 13 Mayıs Cumartesi günü yapılacak Türkiye Şampiyonası final mücadelesi, spor kanalı Sports TV’den canlı yayınla ekrana gelecek.

Türkiye Şampiyonası grupları:

A Grubu: 1- Kartal Bulvar, 2- Sarıyer Şöhretler, 3- Üsküdar Masterler, 4- Foça Masterler
B Grubu: 1- Hopaspor, 2- Krd. Ereğli Masterler, 3- Bakırköy Masterler, 4- Kartal Öz Masterler
C Grubu: 1- Metro Samsun Veteranlar, 2- 39 Kırklareli Veteranlar, 3- Ardeşen Veteranlar, 4- Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar
D Grubu: 1- Kozyatağı İdman Yurdu, 2- Boğaziçi Masterler, 3- Bodrum Masterler, 4- Borçka Murgul Veteranlar